Kvietimas į 2012 metų speleomokyklą!

Sveiki visi, kam įdomus požeminis pasaulis :)

Speleoklubas „AENIGMA“ kviečia į 2012 metų speleomokyklą!

Siekdami sudominti speleologija kuo daugiau žmonių, kasmet buriame naują speleomokyklos kartą. Pagrindinis mokyklos tikslas - supažindinti su speleologija, laipiojimo virvėmis technika, urvų tyrimų metodais bei suteikti kitų būtinų speleologui žinių ir įgūdžių. Mokymų programa apima teorinius ir praktinius užsiėmimus. Mokyklos dalyviams suteikiamos galimybės prisijungti prie įvairių klubo organizuojamų kelionių, o mokyklos pabaigoje sudalyvauti mokomojoje ekspedicijoje į vieną iš urvų rajonų Kryme arba Kaukaze. Asmenys, išklausę speleologijos mokyklos kursą ir įgiję praktinių įgūdžių dviejų ekspedicijų metu, galės tapti Lietuvos speleologų klubo „Aenigma“ pilnateisiais nariais.
Speleomokykla truks nuo 2012 metų sausio iki birželio mėnesio. Kas savaitę vyks treniruotės, kas antrą savaitę - paskaitos. Bus organizuojami praktiniai užsiėmimai ir žygiai. Speleomokyklos programa 2012 m.

Speleomokykla mokama.*
*Speleoklubas „AENIGMA“ yra pelno nesiekianti organizacija. Mokestis už mokyklą yra skirtas tik su mokyklos organizavimu susijusioms išlaidoms padengti (salės nuoma, įranga, spec.priemonės ir pan.)

Pageidaujančius užsiregistruoti prašome pateikti savo kontaktinę informaciją el. paštu: aenigma[eta]speleo.lt

Informaciją apie speleomokyklą galite rasti čia: https://speleo.lt/index.php?id=27

Nuotraukos: https://galerija.speleo.lt/v/renginiai/mokykla2008-2009/

Įžanginė paskaita ir treniruotės (nemokamos):

Įžanginė paskaita-prezentacija, kurios metu Aidas Gudaitis papasakos apie speleologiją Lietuvoje ir pasaulyje, mūsų klubą, planus, galimybes ir t.t., vyks gruodžio 7 d.  19 val. Biofizikos auditorijoje VU Gamtos mokslų fakultete (M.K. Čiurlionio g. 21/27, II aukštas)

Taip pat gruodžio 14 ir 21 d. nuo 19 val. pakviesime jus į nemokamas treniruotes treniruočių salėje Vytenio 46B (kaip rasti salę, plačiau parašyta treniruočių skyrelyje). Susipažinsite su mumis, pačiupinėsite virves ir įrangą, galėsite užduoti jums rūpimus klausimus ir pamėginti palaipioti. Treniruočių salėje būsime nuo 19 iki 22 val.

Apsisprendusiems lankyti speleomokyklą pirmos treniruotės ir teorinės paskaitos prasidės sausio mėnesį!

 
Powered by Etomite CMS.